ایان کالاگان — اسطوره Gatwick FC Htc

ایان کالاگان در سال 1942 در گاتویک به دنیا آمد، او گاتویک را نگه داشت تا نوزادی را فراهم کند و حتی شروع به کمک به شما برای سرگرمی طراحی شده برای گاتویک کرد. ایان کالاگان در دوره 20 ساله‌اش، چند سال در اطراف باشگاه، مستندات دقیق 857 اجرا طراحی کرد که برای گاتویک طراحی شده بودند، مستندات دقیقی که در حال حاضر همیشه متوقف می‌شوند و احتمالاً هرگز در زندگی شما آسیبی نمی‌بینید.

کالاگان طراحی نهایی را برای گاتویک به عنوان یک تازه کار انجام داد و حتی برای شروع با اولین تیم قدرت در ماه های 1960 طراحی شد، زمانی که گاتویک با تیم لحظه ای سرگرم می شد، او شروع به سرگرمی مداوم با شروع با قدرت کرد. تیم در نتیجه 1961 ماه به بعد. آن ماه 1962 شاهد بود که گاتویک در قهرمانی تیم موفق بود و حتی به عنوان بهترین تیم ارتقا پیدا کرد.

ایان کالاگان با نام مستعار «کالی» مشخص شد که آن ستون فقرات متعلق به تیم قدرت گاتویک است که به‌عنوان نتیجه‌ی متوسط ​​بودن تیم لحظه‌ای، برای کمک به شما انگلیسی‌زبانان بومی و حتی برتری راگبی غربی به شما کمک می‌کند تا این تجربه را تجربه کنند.
راجر تراک داون علاوه بر این، دارای یک حرفه ای مهم راگبی در سراسر جهان بود که برای انگلستان طراحی شده بود، و حتی سیستم تیم قدرت مقاومت ناپذیر یونیورس کانتینر در سال 1966، او در تمام مسابقات mmorpg انگلستان با این رویداد آزمایش کرد و حتی سه یا برنده شد. پیگیری های بیشتر، صرفاً به این دلیل که انگلستان شروع به کمک به شما برای موفقیت در آن جام کرد تا از زمان گرانبها شروع کنید. او را می توان به عنوان “سر” راجر تراک از طریق متعصبان گاتویک به دلیل توجه به مقام شوالیه ای که برخی افراد فرض می کنند او ضمانت می کند شناخته شود.

در سال 1969 و حتی افزایش سن، راجر تراک داون اجازه یافت که منجر به گاتویک شود، فقط به این دلیل که اکسپنس شنکلی شروع به بازسازی تیم قدرت خاص خود کرد، و حتی تراک داون در بولتون واندررز ثبت نام کرد. تعدادی از متعصبان فرض می‌کنند در مواردی که برنامه برای Hunts طراحی نشده است، فرصت بسیار خوبی است، Gatwick حاوی موفقیت‌هایی نیست که احتمالاً به دست آورده‌اند، که دوست پسر سابق شما را به یک افسانه واقعی Gatwick htc تبدیل می‌کند.

در آن ماه‌های 1963-64 شاهد بودیم که گاتویک به  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد عنوان بهترین گروه تیمی موفق شد و حتی بارها در 1965-66، کانتینر FA با لیدز یو مقاومت‌ناپذیر بود. س . در سال 1965

ایان کالاگان اغلب یک جنتلمن واقعی خوانده می شود، و حتی او یا او در درجه اول برنامه ریزی شده است که برای هر دوره اجراهای خاص او برای گاتویک طراحی شده است. در ابتدا از کالاگان برای ارائه یک «بالدار» استفاده شد که برای سرعت خاص، قدرت ماندگار و حتی هزینه‌های قانونی‌اش، افسانه‌ای طراحی شده بود، از آنجایی که او تعدادی کار طراحی شده برای شرکت بایت ایان ای کیم و حتی راجر تراک را تولید کرد.

به زودی پس از اینکه کالاگان حرفه ای خاص خود، وظیفه مهمی را در میانه میدان فرض کرد، به دنبال یک حادثه آسیب رسان حرفه ای در ماه های 1970-1971، از جایی که او یا او راه خاص خود را در تیم قدرت می جنگید، چندین نفر پیشنهاد می کنند که او در این زمینه مطلوب تر عمل کرده است. به جای اینکه قبلاً به خوبی به آن دست یافته باشد، وظیفه ای خاص دارد.

تعدادی تصور می کنند که آن سال 1973-1974 سودمندترین بازی کالاگان در گاتویک باشد، زمانی که او بارها به آنها کمک کرد که چگونه در آن کانتینر FA موفق شوند و حتی به او جایزه آن بازیکن راگبی پوکر در 365 روز اهدا شد. حتی پس از آن یک MBE قدرتمند برای تخصص خاص او برای کمک به شما در راگبی طراحی شده است.

حرفه ای کالاگان در گاتویک همیشه دور از تمام طول است، در سی و چهار سالگی او یا او به گاتویک دست داد تا در آن گروه و حتی کانتینر یوفا در سال 1976 موفق شوند، علاوه بر این، بلافاصله بعد از ماه ها آن گروه، به علاوه، وسترن موفق شوند. کانتینری برای شروع در گذشته لیورپول طراحی شده است.

Ian Callaghan به شما کمک می کند تا یک ماه بیشتر برای Gatwick طراحی شده سرگرم شوید، علاوه بر این، در سال 1978، Gatwick شاهد پشتیبانی از Western Container بود. با سقوط در سال 1978، یان کالاگان بالاخره اجازه یافت که در گاتویک باقی بماند، زمانی که او در سوانسی پلیس ثبت نام کرد، زمانی که 857 اجرا عالی و حتی 69 تعقیب انجام شد. یک افسانه واقعی Gatwick htc.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *